1. Objednávka a odběr zboží
  K zabránění možnosti záměny výrobků jsou přijímány pouze objednávky v písemné formě (fax, mail, pošta). Na objednávce musí být (kromě obvyklých údajů o odběrateli, přesného názvu a počtu zboží) uvedeno, zda objednává originální či renovované zboží a způsob odběru. Objednávka je platná v případě, že odběratel nemá k dodavateli žádné finanční závazky.
 2. Platební podmínky
  Platby do CZK 10000,- v hotovosti. Ostatní platba kartou. Při platbě fakturou je splatnost 10 dní. Platební nekázeň může mít za následek přechod k placení v hotovosti.
 3. Dodací lhůty
  Obvykle do druhého dne. Při vlastním odběru na prodejnách – v den objednání.
 4. Ceny
  Základní cenou je cena pro koncového zákazníka z ceníku COCON Tonery. Ceny platí do vydání nového ceníku. Sleva při jednorázovém odběru nad CZK 5000,- je 3% ze základní ceny. Sleva při jednorázovém odběru nad CZK 10000,- je 5%. Jednotlivé slevy nelze kombinovat či načítat.
 5. Vlastnictví zboží
  Odběratel se stává vlastníkem zboží až po jeho úplném zaplacení.
 6. Zasílání zboží
  S předáním zásilky dopravci jde zboží na odpovědnost objednavatele. Dopravní škody musí objednatel/příjemce zaznamenat ihned do dokladů předložených dopravcem při přejímce zásilky a sepsat „Škodní protokol“ a škodní událost řešit s pojišťovnou dopravce.
 7. Záruka
  Standardní záruka je 24 měsíců.
 8. Reklamace
  Při uplatňování reklamace odběratel dodá reklamované zboží v původním obalu, včetně dokladu o zaplacení a dodacího listu. Po doručení reklamovaného zboží obdrží odběratel reklamační list a vyjádření s návrhem na vyřízení předmětné reklamace. Součástí reklamačního protokolu musí být výtisk s prokázanou vadou kazety. Trysky na kazetě nepřelepujte, vložte kazetu do neprodyšného obalu (na inkoustové kazety není vhodné použít igelit či savý papír). V případě, že je v kazetě měně jak 10% toneru či inkoustu, výrobce reklamaci neuznává.
 9. Balení
  Tonery jsou baleny do fólie a vložené samostatně do kartónové krabice. Ostatní výrobky jsou baleny jednotlivě v papírových krabičkách. Renovované inkoustové náplně mají trysky přelepeny ochrannou páskou.

Pro ostatní vztahy obchodního charakteru neobsažené ve výše uvedených podmínkách platí příslušná ustanovení obchodního či občanského zákoníku.